301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Nisan 2015 - Çarşamba 01:37
 
SEÇİMLERİN TEK FAVORİSİ AK PARTİ’DİR
İl Başkan Yardımcısı Halil Öz Başkanlığında, İl Başkan yardımcıları, İl Sekreteri Bilal Azaklı, Mali ve İdari İşler Başkanı Yüksel Aydın, Miting Organizatörü Sedat Cesur ile birlikte seçimlerde kullanılmak üzere tam donanımlı Ankara’dan kiralanan 1 büyük Otobüs 4 Midibas (yarım Otobüs) ‘ü yetkili firmadan teslim aldı.
Siyaset Haberi


 İl Başkan Yardımcısı Halil Öz , otobüslerin tesliminde yaptığı açıklamada bu seçimlerin tek favorisi AK PARTİ’dir , asarım , yıkarım, mazotu 1,5 TL yaparım, 2 anahtar veririm diye boş vaatlere itibar etmeyeceğini bildiklerinden millet yerine, notere koşan , eski anlayış siyasi partilerin tarih çöplüğünde yerini almıştır dedi.

BİZ HESABIMIZI MİLLETİMİZİN HESABINA GÖRE YAPIYORUZ

2002 yılından bugüne kadar yapılan tüm seçimlere yön veren, muhalefet partilerinin tüm dengelerini alt üst eden AK PARTİ’dir diyerek, yeni teknolojik imkanları sunan, milletimizin diliyle konuşan ve uygulayan AK PARTİ’dir , biz hesabımızı milletimizin hesabına göre yapıyoruz, bizde vatandaşlarımızın ayağına gitmek, onlarla hasbihal etmek , dertlerini dinlemek, çareler üretmek için yollara düştük, bunun için çağın modern araç ve gereçlerini kullanıyoruz, Durmak Yok Yola devam edeceğiz dedi.

YENİ TÜRKİYE VİZYONU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Öz, Gücünü Hak’tan ve Halktan alan Yeni Türkiye vizyonu için çalıştıklarını belirterek ,yeni Türkiye bir vizyondur, Yeni Türkiye Gençlerden, kadınlardan, engellilerden, , işçilerden, emeklilerden, memurlardan, girişimciden ve en önemlisi milletten yanadır dedi.

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE

İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, Yeni Türkiye’de milletin hiç bir ferdi arasında ayrım yapılmaz, gücünü Hak’tan ve halktan alır, Yeni Türkiye , ekonomik , sosyal, kültürel, teknolojik gelişme, yenilenme ister, AK PARTİ 12 yıldır bu hedeflerin derdindedir diyerek, Yeni Türkiye ideali milletin her ferdinin gururla yaşayacağı büyük Türkiye hedefinin yol haritasıdır. Yeni Türkiye gücünü milletten alır, millet için kullanır, Ülkemizin son 12 yılı yani AK PARTİ iktidarı sessiz devrimlerle ve tarihe altın harflerle yazılacak başarılarla doludur dedi.

Kaynak: (ORDUMANŞET) - MANŞET MEDYA GAZETE REKLAM YAYINCILIK Editör: ORDUMANSET
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.08.2019
Bugün
22° - 27°
Cumartesi
21° - 27°
Pazar
20° - 29°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 02.08.2019
İmsak
03:34
Sabah
05:18
Öğle
12:40
İkindi
16:34
Akşam
19:52
Yatsı
21:29
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı