301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mart 2018 - Cuma 10:26
 
ROTARYDEN DR.DİKRAN TORAMAN’A HİZMET ÖDÜLÜ
Rotary, İş ve Meslek yaşamında en iyiyi, en güzeli ve en doğruyu özendirmek için etik değerlerini bozmaksızın, fedakârlıkla hizmet ederek mesleki başarıyı yakalamış; ya da mesleğinde özel bir başarı elde etmiş kişilerin topluma ve yaşadıkları çevreye olan katkılarını da değerlendirerek ödüllendirmektedir.
Yaşam Haberi


Ordu Rotary Kulübü her yıl geleneksel olarak vermiş olduğu Meslek Hizmet Ödülünü bu yıl, Ordu ilinde uzun zamandır sağlık hizmeti vermesinden dolayı Dr. Dikran Toraman’a verdi.

            Dr.Dikran Toraman’ın "Meslek Hizmet Ödülü" 17 Mart 2018 Cumartesi günü Ordu Rotary Kulübü Başkanı Hakan Karakaş ve yönetim kurulu üyeleri iş yerinde ziyaret ederek takdim ettiler.

            Başkan Hakan Karakaş yaptığı konuşmada; Bugün burada kuruluşumuzun en saygın çalışmalarından birini yerine getirebilmenin onurunu yaşıyoruz. Siz Dr.Dikran Toraman meslek hayatınız boyunca yaptığınız örnek çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı işler doğrultusunda çalışmaları için önder oluyorsunuz.

            Ordu Rotary Kulübü olarak, iş ve meslek insanlarına yarattığınız bu onuru, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealimizi yücelten bu katkınızı şükran ile anıyor ve bugün takdim edeceğimiz MESLEK HİZMET ÖDÜLÜ ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz. Dedi ve plaketin takdim eti.

            Daha sonra söz alan Dr. Dikran Toraman bu ödüle laik görülmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, Ordu Rotary Kulübüne teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 20.10.2019
Bugün
18° - 21°
Pazartesi
17° - 21°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 20.10.2019
İmsak
05:12
Sabah
06:37
Öğle
12:19
İkindi
15:20
Akşam
17:51
Yatsı
19:10
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Haber Yazılımı