301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Eylül 2015 - Salı 22:37
 
RIDVAN YALÇIN BİR ŞANS DAHA İSTİYOR
1 Kasım seçimleri için MHP’den milletvekili aday adayı olan Rıdvan Yalçın, Boztepe’nin burçlarına üç hilali asmaya talip olduğunu söyledi. Yalçın, “hatalardan ders çıkarmış bir kardeşiniz olarak yeni bir şansı hak ettiğime inanıyorum.” dedi.
Siyaset Haberi


Kasım Seçimleri için siyasi partilerde hareketlilik artarak devam ediyor. Bu partilerden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi. MHP’den milletvekili aday adaylık başvurusu yapan eski milletvekili Rıdvan Yalçın, bir şans daha istediğini söyledi.

30 yaşında il başkanlığı ile şereflendiğini söyleyen Yalçın, “Tekrarı olmayacak kadar güzel günler yaşadık. Meclis dışındaydık ama ordu gündemini biz belirliyorduk. Camianın bütün unsurları Sırt sırta idi, kimin aday olacağı değil, partimizin nasıl başarılı olacağı önceliğimizdi. Sonra yeniden il başkanı oldum. Allah nasip etti 35 yaşında milletvekili oldum. Elbette hatalarda yaptım, Amma hiçbir ülkücünün başını Öne eğdirmedim. Yeteneklerim çerçevesinde hem ilim için hem Ülkem için çabaladım.”

Ev eşyalarına haczin kendi kanun teklifi sayesinde kalktığını söyleyen Yılmaz, “Bugün ev eşyaları haciz edilemiyorsa benim kanun teklifim sayesindedir. Bugün Ordu-Giresun Havaalanı açılmışsa etkin muhalefetimiz yüzündendir. Yasalaşan kanun tekliflerim olduğu gibi yarım kalan işlerimde oldu. Önemli sorumluluklar üstlendim, her platformda partimi ve ilimi şerefle temsil ettim. Büyüdükçe küçülmesini bilmek gerektiğini hiç unutmadım. Benim dünyamda Şahsi menfaat için karalamak olmadı, fitne olmadı, fesat olmadı. İkbal için istikamet değiştirmedim, yola çıktıklarımı, yolda bulduklarımla değiştirmedim. Ne pahasına olursa olsun hakkaniyetten ayrılmadım. Bütün çabam oyunu alamadıklarımın bile saygısını kazanmak içindi.”

Rıdvan Yalçın son olarak, “Şükürler olsun ki bugün her şeye rağmen çifte su verilmiş çelik gibi dimdik ayakta ve karşınızdayım. Genel Başkan’ımızın deyimi ile alnımızda açık taktir edilmek için, ensemizde açık tektir edilmek için çok sayıda Kıymetli arkadaşımız aday olmak için başvurdu. Onlardan biri olarak, yaşıma göre önemli tecrübeler kazanmış bir arkadaşınız olarak, hatalardan ders çıkarmış bir kardeşiniz olarak yeni bir şansı hak ettiğime inanıyorum. Yeniden camiayı saygı sevgi ve tahammülle bir araya getirmeye ve yeniden Boztepe’nin burçlarına üç hilali asmaya talibim. Hepinizin destek ve duasını bekliyorum. Allah Hakkımızda hayırlısını nasip etsin.”

Kaynak: Editör: ORDUMANSET
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 16.10.2019
Bugün
14° - 22°
Perşembe
15° - 21°
Cuma
15° - 21°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 16.10.2019
İmsak
05:08
Sabah
06:32
Öğle
12:19
İkindi
15:24
Akşam
17:57
Yatsı
19:16
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı