301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Mayıs 2015 - Pazar 01:19
 
OSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2015 YILI GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
OSKİ Genel Müdürlüğü 2015 yılı olağan Genel Kurulu Ordu Büyükşehir Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi


Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın başkanlığında başlayan toplantı, Başkan Yılmaz’ın yoğun programlarından dolayı meclis başkanlığının vekâletini Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a devretmesiyle devam etti. Genel kurula OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük ve ekibiyle birlikte ilçe belediye başkanları ile meclis üyeleri katıldı.
OSKİ ÖZ KAYNAKLARINI KULLANARAK YATIRIM YAPAN BİR KURUM
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz genel kurulda bir konuşma yaparak şunları ifade etti: “ Birinci yılını geride bırakan OSKİ’nin yapmış olduğu yatırımlar ve yaşamış olduğu büyükşehir tecrübesinden dolayı Genel Müdür Fatih Yürük’ün şahsında tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Zor bir coğrafyada, sıkıntılı bir süreçte, kendi imkânlarıyla kavrulmaya çalışan OSKİ, şu aşamaya kadar, yatırımlarını kendi öz sermayesiyle yapıp, geçtiğimiz yıl 14 milyon bu sene de yaklaşık 52 milyon yatırım yapmak suretiyle yatırımlara harcama konusunda, ilçelerimizde dengesini en iyi şekilde korudu. Altınordu, Fatsa ve Ünye’de şube, diğer ilçelerde şefliklerimizi kurarak yapılanma sürecinde, dairelerimizi, müdürlüklerimizi başarılı bir şekilde oluşturdu. Yaptığı uygulamalar ile OSKİ, inşallah beklentilerimize uygun bir şekilde kendi asli görevlerini yerine getirerek yatırımlarını gerçekleştirecektir “dedi.
KURULUŞUN BUGÜNE OSKİ TANITILDI
OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Başkan Enver Yılmaz’ın konuşmalarının ardından OSKİ’nin teşkilatlanma ve yapılanmasını, OSKİ ‘nin 2014 yılında Ordu’ya kazandırdığı yatırımları ve 2015 yılında hayata geçecek projeleri tanıttı. Kanun gereği denetlenen OSKİ, Denetçi Erdal Yücel’in denetim raporunun genel kurula sunulmasıyla toplantı devam etti.
Genel kurul toplantısı ilçe belediye başkanları ve meclis üyelerinin OSKİ Genel Müdürlüğüne yönelttiği soru cevap bölümüyle son buldu.

Kaynak: (ORDUMANŞET) - MANŞET MEDYA GAZETE REKLAM YAYINCILIK Editör: ORDUMANSET
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 16.10.2019
Bugün
14° - 22°
Perşembe
15° - 21°
Cuma
15° - 21°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 16.10.2019
İmsak
05:08
Sabah
06:32
Öğle
12:19
İkindi
15:24
Akşam
17:57
Yatsı
19:16
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı