301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Nisan 2015 - Çarşamba 00:27
 
GENEL SEKRETERDEN ALT YAPI KURUMLARINA UYARI!!!
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu yatırımcı kurum temsilcileriyle düzenlediği değerlendirme toplantısı ile alt yapıda faaliyet yürüten firmalardan 2016 yılı sonuna kadar AYKOME ile eşgüdüm içinde planladıkları büyük ölçekli yatırımlarını tamamlamalarını istedi.
Gündem Haberi


Toplantıya, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet Yıldırım, Bülent Civelek, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Suat Olgun, Ulaşım Dairesi Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve şube müdürleri, AKSA Fındıkgaz Bölge Müdürlüğü, Çalık Yedaş, Türk Telekom, Süper Online yetkilileri katıldı.

2016 YILI SONUNA KADAR…

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin yapacağı üst yapıların, bu firmaların çalışmalarına bağlı olduğunu belirten Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu, “Yol ve kaldırım yatırımlarımızı sağlıklı yürütebilmemiz için yatırımcı firmaların kendi programlarını biran önce tamamlamalarını istiyoruz. Sağlıklı bir çalışma yürütebilmek için öncelikli olarak alt yapıda faaliyet gösteren kuruluşlar 2016 yılı sonuna kadar büyük ölçekli yatırımlarını tamamlayacaklar” dedi.

YOLLARIN BİR KEZ DAHA KAZILMASINA İZİN VERİLMEYECEK…

Bölgemizde inşaat sezonunun çok kısa olduğunu ifade eden Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu, “Yatırımcı firmaların, bu kısa dönemi işlerinde yoğunlaşarak iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde mevcut güzergâhlarda Ordu Büyükşehir Belediyesi, programlı çalışma yürüterek geriye dönüşü olmayacak şekilde, yolların bir kez daha kazılmasına izin vermeden hizmetlerini hayata geçirecektir. Yollarda kazı yapacak firmaların yatırımlarını artırarak programlarını hızlandırmalarını, çalışmalarını daha temiz ve daha titiz yürüterek, vatandaşlarımıza mağduriyet yaşatmamalarını istiyoruz. Firmalarımızla yatırım programlarımız örtüşerek sürdürülmelidir” şeklinde konuştu.

Kaynak: (ORDUMANŞET) - MANŞET MEDYA GAZETE REKLAM YAYINCILIK Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Az Bulutlu
Güncelleme: 23.09.2019
Bugün
- 23°
Salı
- 26°
Çarşamba
14° - 23°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 22.09.2019
İmsak
05:02
Sabah
06:28
Öğle
12:49
İkindi
16:13
Akşam
18:58
Yatsı
20:16
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı