301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Temmuz 2015 - Cuma 18:44
 
EMEK PARTİSİ İNSAN YAŞAMI HİÇBİR DEĞERLE ÖLÇÜLEMEZ
Emek Partisi Ordu İl Örgütü fındık, çay ve ekoloji konulu Emeğe Sesleniş broşürünü Fatsa’da halka dağıtımını gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi


Fatsa’da esnaf ve sokak gezisi düzenleyerek fındıkta yaşanabilecek sorunlar yanında siyanürle altın ayrıştırması işletmeciliğinin vereceği zarar hakkında söyleşi gerçekleştiren Emek Partililer, Suruç’ta yaşanan canlı bomba katliamı, çatışmada öldürülen asker ve iki polisin infaz edilmesinin yeniden çatışmalı ortama neden olacağını belirttiler.

            Hep yoksulların çocukları ölüyor

            Emek Partisi İl Yöneticisi Levent Erkoç şunlar söyledi: “Ülkemizde ve ilimizde ekonomik, demokratik ve ekolojik sorunlar devam ederken ve bunların çözümü için mücadele ederken özellikle Suruç’ta yaşanan katliam, çatışmalı ortamın zorlanması ile bir askerin ölümü, iki polisin infaz edilmesi kabul edilemez. Ne oluyorsa bu ülkenin yoksullarının çocuklarına oluyor. Tüm farklılıklarımızla birlikte yaşamamız gerekiyor. Ölüm, hiçbir değerin önüne geçemez. Artık ölümler olmamalı, bir an önce barış ortamının inşası için çaba harcanmalıdır.” 

            Fındık rekoltesine dikkat!

            Levent Erkoç, fındıkta rekolte açıklamalarına da değinerek, “Fındık rekoltesinde farklı açıklamalar her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılıyor. Rekolteyi yüksek göstererek üreticinin baskılanmak istendiğini biliyoruz. Üretici ürettiği ile emeğinin değerini kazanabilmelidir. Bu konuda devlete görev düşüyor. Üretici serbest pazar insafına terk edilemez.” dedi.

Kaynak: (ORDUMANŞET) - MANŞET MEDYA GAZETE REKLAM YAYINCILIK Editör: ORDUMANSET
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.08.2019
Bugün
22° - 27°
Cumartesi
21° - 27°
Pazar
20° - 29°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 02.08.2019
İmsak
03:34
Sabah
05:18
Öğle
12:40
İkindi
16:34
Akşam
19:52
Yatsı
21:29
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı