301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Nisan 2015 - Pazartesi 23:19
 
Çamaş Kaymakamlığından, “Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım” Projesi
Çamaş Kaymakamlığınca, ihtiyaç sahibi öğrencilerin daha rahat ortamda derslerini çalışabilmelerini sağlamak amacıyla başlattığı ”Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım“ projesi ile 50 öğrenciye ders çalışma masası ve sandalyesi hediye edildi.
Eğitim Haberi


  Çamaş Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünce yürütülen ‘’Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım“ projesi kapsamında, Çamaş ilçesindeki 50 başarılı öğrenciye çalışma masası ve sandalye, düzenlenen törenle öğrencilere teslim edildi.

            Çamaş ilçesinde öğrenim gören öğrencilerin başarılarına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında 50 başarılı öğrenciye çalışma masası ve sandalyesi dağıtım törenine, Çamaş Kaymakamı Hasan Gökpınar, Kaymakam Vekili Abdul Kadir Cürebal, Belediye Başkanı Alahitdin Giden, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni Günay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Evin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Ayşe Özcan, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

            ‘’Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım“ projesi kapsamında 50 başarılı öğrenciye çalışma masası ve sandalye dağıtım töreninde bir konuşma yapan Çamaş Kaymakamı Hasan Gökpınar, “İlçemizde değişik sektörlere yönelik çok sayıda sosyal projeler hazırladık. Bunlardan birisi de eğitim alanında Edirli-Kocaman İlkokulu-Ortaokulu Müdürlüğünce  hazırlanan ‘Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım’ projesidir. Bu projemizin amacı, bölgenin kış şartları ile maddi imkânsızlıklar nedeniyle ailesiyle yaz ve kış aynı odada kalan ders çalışma masası olmayan başarılı öğrencilerimize düzenli bir ders çalışma odası kurmaktır. Bugün, projemiz kapsamında ilçemizde tespit edilen 50 başarılı öğrencimize çalışma masası ve sandalyesi teslim edeceğiz. Çalışma masası ve sandalyesine kavuşan öğrencilerimiz, derslerini, ödevlerini daha rahat bir ortamda yapabilme imkanına kavuştu. Proje dahilinde başarılı öğrencilerimize yapmış olduğumuz bu yardımın, desteğin, öğrencilerimizin başarısını artıracağına ve onları motive edeceğine inanıyoruz. Öğrencilerimiz, bu çalışma masalarını ve sandalyelerini güle güle kullansınlar” dedi.

                Konuşmanın ardından, ilçede tespit edilen 50 öğrenciye, “’Yaz Kış Odamdayım, Dersimin Başındayım” projesi kapsamında alınan çalışma masası ve sandalyesinin dağıtımı yapıldı. 

Kaynak: (ORDUMANŞET) - MANŞET MEDYA GAZETE REKLAM YAYINCILIK Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Az Bulutlu
Güncelleme: 23.09.2019
Bugün
- 23°
Salı
- 26°
Çarşamba
14° - 23°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 22.09.2019
İmsak
05:02
Sabah
06:28
Öğle
12:49
İkindi
16:13
Akşam
18:58
Yatsı
20:16
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı