301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 11:40
 
AK PARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR
Türkiye'nin daha da güçlenmesini istemeyenler terörün arkasında olduğunu söyleyen AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak: “7 Haziran seçim sonuçlarının ardından ortaya çıkan olumsuz tablo 1 Kasım’da AK Parti’nin tek başına iktidar olarak ortadan kaldırılacak” dedi.
Siyaset Haberi


AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, 7 Haziran seçim sonuçlarının ardından ortaya çıkan olumsuz tablonun 1 Kasım’da AK Parti’nin tek başına iktidar olarak ortadan kaldırılacağını tekrarlayarak, “7 Haziran’da ortaya çıkan kabus sona erecek ve Türkiye, istikrar ve kalkınmasına dış güçlerin, örgütlerin, içimizdeki hainlerin varlığına rağmen devam edecektir” dedi.

Ordu’nun 19 ilçesinde bulunan hemşehrilerden büyük ilgi ve destek gördüklerini belirten Oktay Çanak, “Yaptığımız çalışmalar sonucunda 7 Haziran'dan sonra tekrar ortaya çıkmış bulunan kabusun 1 Kasım’da sona ereceğini görüyoruz. Milletimizin 1 Kasım’da AK Partiyi tekrar tek başına iktidara getirmekte kararlı olduğunu gözlüyoruz. Koalisyonların ülkemize ve halkımıza yararlı olmadığını hep beraber yaşayarak gördük. Bugüne kadar koalisyonlar hep istikrarsızlık getirdi. Halkımız bunun farkında. 1 Kasım’da kabusun, içinde yaşadığımız bu olumsuz tablonun AK Parti’nin halkımızın teveccühü ile tek başına iktidara getirilerek ortadan kalkacağını söyleyebilirim” diye konuştu.

 “78 MİLYONUN KARDEŞLİĞİ BOZULMAYACAK”

Parti ve siyasetçi olarak her zaman milletin yanında olduklarının altını çizen Oktay Çanak, son dönemde Türkiye’nin önünün terör hadiseleriyle kesilmek istendiğine dikkat çekti. Çanak, şöyle konuştu: “Terörün hedefi milleti korkutmaksa biz her zaman milletin yanında en ön safta yer alacağız, milletimize siper olacağız. Bütün yıldırma çabalarına karşı biz vatanımızın, milletimizin geleceği konusunda kimseye söz hakkı vermeyeceğiz. Bu ülkenin istikrarını bozmaya çalışanlara bu meydanı bırakmayacağız. Bu olaylarla seçim sonuçlarını etkilemeye, milletin iradesini ipotek altına almaya çalışıyorlar. Türkiye artık eski Türkiye değil. Güçlü bir Türkiye’dir. Türkiye'nin daha da güçlenmesini istemeyenler terörün arkasındadır. Biz bu kirli oyunları birlik içinde olarak bozacağız. Kirli ittifakların hedefi Türkiye'dir. Biz 78 milyonun kardeşliğini bozdurmayacağız. Kıyamete kadar kardeş kalacağız. Biz teröre destek verenlere karşı dimdik duracağız. Teröre karşı inadına kardeşlik diyeceğiz. Teröre, Türkiye'nin içinden de destek verenler var. ‘Katil devlet’ diyenlere bu millet cevabını verir. Devleti suçlayanlara milletimiz 1 Kasım’da dersini verecektir. DAEŞ ne kadar alçaksa PKK ve bağlantıları da katildir. İster DAEŞ olsun ister PKK olsun hesabını mutlaka soracak, teröre diz çöktüreceğiz. Türkiye herhangi bir terör örgütünü desteklemez. Teröre lanet olsun diyemeyenler ülkemizi, devletimizi lanetlemeye başladı. Milletimiz bu hainliği görmektedir. Biz ülkemiz için daima göreve hazırız. Biz AK Parti olarak ilk günkü aşk ve şevkle milletimize hizmet etmeye hazırız. Bizi birbirimizden ayrıştırmayı hedef edinenlere gereken cevabı vereceğiz. Milletimiz de 1 Kasım’da verecektir. Biz buna samimiyetle inanıyoruz”

Kaynak: Editör: ORDUMANSET
 
Etiketler:
Yorumlar
Ordu
Az Bulutlu
Güncelleme: 23.09.2019
Bugün
- 23°
Salı
- 26°
Çarşamba
14° - 23°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 22.09.2019
İmsak
05:02
Sabah
06:28
Öğle
12:49
İkindi
16:13
Akşam
18:58
Yatsı
20:16
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı